לקוחות כותבים

לקוחות יקרים! בדף זה אתם מוזמנים לכתוב על טיב השרות שקיבלתם אצלנו

12 תגובות בנושא “לקוחות כותבים

 1. אני הזמנתי אליי את אפי אחרי שכבר דיברתי עם הרבה מתקני מזגנים וההבדל במחירים ובשירות היה כל כך גדול שלא יכולתי שלא לספר לכולם על זה תודה רבה שוב אפי המזגן עובד נהדר וכולם מרוצים אני מקווה שלא תהיה לי בעיה שוב עם המזגן אבל במקרה ויהיה אני יהיה רגוע (:

 2. הזמנתי שירות לתיקון מזגן עבור חמותי וחותני המבוגרים. השירות הוזמן בבוקר וכבר בצהרים הגיע אפי הטכנאי. הם התפעלו ושיבחו את יעילותו, אדיבותו וסבלנותו של אפי שטיפל בכל בעיותיהם במקצועיות וביסודיות והמחיר שנגבה מהם היה הוגן וסביר מאד. יומיים אחרי הטיפול הם עדיין מספרים לי על חוויתם הנעימה.

 3. מומלץ ביותר. אפי הגיע בשעות שאמר שיגיע, השירות היה אדיב ונעים והמחיר יותר מסביר. אני כל כך רגילה שבעלי מקצוע מאחרים, מתנהגים בגסות ומנסים לעבוד עלי שזו ממש חוויה מתקנת! פשוט תענוג!!!!
  תודה!

 4. כאיש טכני שעוסק בתעשיה שנים רבות וכבר ראה אנשי מקצוע מתחומים שונים ,התרשמתי מאפי כאיש מקצוע ברמה גבוהה ביותר . עמידה ההתחייבויות, והגעה בזמן ,. יסודיות , קפדנות , יושר בצד מחירים הוגנים הפכו את התיקון המזגן שברשותי לחוויה חיובית. . אפי הסביר בפירוט ובסבלנות את כל מה שעשה עבד נקי מסודר וכשהתחייב לחזור עקב חוסר בחלק, חזר בדיוק בזמן שנקבע.
  ללא ספק שרות ברמה שלא מכירים במחוזותינו. כל הכבוד.

 5. שירות ברמה גבוהה, מקצועיות ודייקנות. אנו לקוחות של אפי כבר כמה שנים, ונעזרנו בשירותיו מספר פעמים. אפי עובד נקי ומסודר, פותר את הבעיות בצורה יעילה, מגיע בזמן, מסביר מה התקלה ומה התיקון.
  תודה רבה!

 6. אנשי שירות איכותיים זה מצרך נדיר בימינו.
  כזה הוא אפי.
  הגיע בהתראה הקצרה ביותר, איתר את התקלה במזגן שלנו תוך דקות, היה אדיב ומקצועי ביותר.
  הוספתי אותו בשמחה לרשימת אנשי מקצוע שאמליץ עליהם ואפנה אליהם בעתיד (חמסה חמסה).

 7. יורי מבצע עבודה מקצעוית מאוד, מאתר מקור התקלה ומטפל בבעיה מהר ומקצועי. לא נדרשת קראה חוזרת לאחר טיפול של יורי. אפשר להגיד בלב שקט שיורי יודע את העבודה שלו ברמה גבוהה ואני ממליץ להשתמש בשירותיו.
  תודה רבה!!

 8. אין לי מילים. אחרי כל החפארים שהכרתי כבר לא האמנתי שנשארו עוד ישרים וצדיקים בארץ.
  אמינות ומקצועיות מעל הכל. בלי גינונים ובלי סיפורים בא בזמן כמו שהבטיח, לא התפנק ויצא מעל הסורגים בקומה שישית (בחברה שמכרה המזגן קודם לקחו מספר כרטיס אשראי, אחכ שאמרתי שהיחידה בחוץ בקומה אמרו לי "תביא מישהו שיכניס את היחידה פנימה ואז נבוא" עלאק עליהם) בדק במקצועיות, עלה על התקלה בתוך דקות, לקח מחיר ביקור ושירות ממש הוגן בלי תרגילים ובלי תחמונים.אין כאלה והלוואי שירבו כמותו. מאחל לאפי הרבה הצלחה ופרנסה ביושר! יישר כח!
  עזרא

 9. אפי מהווה ללא ספק מופת לאיש מקצוע ונותן שרות , מגיע בזמן ונותן שרות מקצועי ללא תחרות! .
  כמו כן אפי עובד בצורה יסודית ונקייה , כן ירבו .
  אורן

 10. אני הגעתי אל אפי בעקבות המלצה של חברה. בזמן ששאר אנשי השירות שדברתי איתם לפניו חשבו שאני צריכה לקחת יום חופש מהעבודה ולחכות להם עד שיגיעו, אפי היה אדיב והסכים להתגמש בשעות העבודה שלו (הוא היה אדיב מאוד בטלפון והתגמש בשעות ההגעה אלי (אני יכולה או מוקדם בבוקר או מאוחר בערב). גם כשאיחרתי בכמעט חצי שעה, הוא עדיין הגיע עם חיוך.
  פחות מחצי שעה אחר כך קיבלתי מזגן שמקרר, במחיר זול ואחריות.
  מומלץ מומלץ מומלץ

 11. לאחר אכזבה קשה מהשרות של חברת אלקטרה לתיקון מזגן שלהם. פניתי לאפי מבלי שהכרתי אותו כלל.
  מצאתי טכנאי חרוץ ומיומן ביותר שאיתר את התקלה ותיקן אותה בצורה מקצועית, נקיה ומהירה, הסביר לנו בדיוק ובצורה מובנת אפילו "להדיוטות" כמונו מה עשה וגבה מחיר הוגן והגון ביותר (מחצית המחיר שדרשו ממני מהשרות "הצולע" של אלקטרה).
  אפי התגלה כבן אדם – דייקן, ישר, סבלני, סימפטי ובעל רצון כן לעזור ולסייע ולספק את רצון הלקוח.
  אותנו הוא הרוויח ביושר רב ואין ספק שזה האדם אליו נפנה בעתיד ונמליץ עליו ללא היסוס לכל ידידנו.

 12. השתמשתי בשרותיו של אפי שלוש פעמים, גם להתקנות וגם לתיקון.
  בהחלט נשארתי מרוצה. הבחור מקצועי, זריז, מדייק, ענייני.
  תודה!

סגור לתגובות.